Hijyen ve Sağlık

Günümüzde hastalıkların en çok barındığı ve oluştuğu ortamlar toplu yaşam alanlarıdır. Kişisel hijyenimize ne kadar özen gösterirsek gösterelim toplu yaşam ortamında ki olumsuz koşullara her zaman açık bir durumda oluruz. Bu ortamların standart yöntemler ile temizlik ve hijyenin düzenli olarak yapılması da o alanlardan her hangi bir etki ile karşılaşmayacağımız anlamına da gelmez.
Kış aylarının gelmesi ile birlikte çevremizde hastalıklar artmakla beraber bu durum toplu yaşam alanlarında bizlerinde sağlığını riske atmaktadır. Sağlık için temizlik özellikle insanlık için vazgeçilmez bir yaşayış biçimi olmalıdır. Sağlıklı olmak bizlerin mutluluğu için de önemli bir önceliktir. Ancak bunun için herkesin bu konuda çaba göstermesi ve bu konuda ki farkındalığımızın artması gerekmektedir. Bu nedenle NANO HİJYEN uygulamasına geçtik

Nano teknoloji öncesi kısa süreli temizlik sağlanıyorken, artık okullarımız 3 ay süreyle temiz ve sağlıklıdır. Temizlik ve hijyenle alakalı çalıştığımız firmalar Sağlık bakanlığı onaylı ve sertifikalı firmalardır. Çocuklarımızın sağlığı her zaman ön plandadır.